Hop Happiness: Najlepsze browary w Albuquerque, które musisz odwiedzić

4 lutego 2022
2 sierpnia 2019 r.

Piwo przeszło długą drogę od czasów Budweisera twojego dziadka. Piwo rzemieślnicze eksploduje i wydaje się, że każde większe miasto ma dziesiątki browarów typu "can't-miss". Oczywiście, Albuquerque na swój sposób podchodzi do tego tematu, dostarczając na każdym rogu miasta chmielowe trunki. Ponieważ 2 sierpnia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Piwa, pomyśleliśmy, że będzie to idealny moment, aby zwrócić uwagę na niektóre z najbardziej godnych uwagi browarów w Albuquerque i rzucić trochę światła na to, czy to pyszne, soczyste, podwójnie chmielone IPA ma wpływ na twój chmielowy

uśmiech.

Najlepsze browary w Albuquerque

1. Bow & Arrow Brewing Co.

Dzięki wspaniałej przestrzeni na zewnątrz i dostępnej lokalizacji w centrum miasta, Bow & Arrow Brewing Co. stało się ulubionym miejscem mieszkańców Albuquerque i osób, które tylko przejeżdżają przez to piękne miasto. Wnętrze jest kiczowate, a jednocześnie przytulne, co sprawia, że jest to świetne miejsce na spotkanie z przyjaciółmi lub kolegami z pracy po skończonym dniu pracy. Dzięki ciepłej i przyjaznej atmosferze, możesz spodziewać się, że w tym miejscu będzie dużo ludzi, więc wybierz się wcześniej, jeśli chcesz zająć miejsce w okolicach happy hour!

2. La Cumbre Brewing Company

Ze swoją eklektyczną i otwartą przestrzenią, La Cumbre Brewing Company oferuje mnóstwo miejsca, aby pomieścić dużą grupę przyjaciół, ale jest to również idealne miejsce dla kogoś, kto leci solo. Ten przyjazny dla rozmów browar inspiruje do nawiązywania kontaktów towarzyskich podczas delektowania się jednymi z najlepszych piw w stanie Nowy Meksyk. Od IPA, przez stouty, po sours, na pewno znajdziesz tu coś, co odpowiada Twojemu gustowi.

3. Bosque Brewing Public House

Zgodnie ze swoją nazwą, Bosque Brewing Public House to miejsce stworzone dla ludzi. Dzięki szerokiej gamie miejsc siedzących i wspólnych siedzeń, to miejsce zyskało popularność i stało się ulubionym wodopojem miejscowych. Przyjdź przygotowany na degustację specjalnego piwa lub dwóch, a jeśli możesz, zarezerwuj trochę czasu na degustację. Piwa, które przechodzą od jasnych do ciemnych, zachwycą Twoje podniebienie i pokażą Ci zupełnie nowy sposób na piwo.

4. Santa Fe Brewing Co.

Właśnie tak. Ten browar zaprasza Cię do bycia legendą i wypicia legendy. Kto mógłby przepuścić taką okazję? Santa Fe Brewing Co. szczyci się zrównoważonym rozwojem i bogatym menu piw. Jeśli szukasz zielonego piwa (takiego ekologicznego, a nie takiego, które można znaleźć na Dzień Świętego Patryka), dobrze zrobisz, wybierając się do tego lokalu. Przyjdźcie głodni, bo wokół tego browaru jest mnóstwo pysznych lokali gastronomicznych!

Czy piwo jest złe na zęby?

Z niektórych z najlepszych browarów w Albuquerque szczycących się niesamowitym płynem, na pewno znajdzie się taki, który zadowoli Twoje podniebienie. Ale czy powinieneś się martwić, że Twój ulubiony napar może być zły dla Twoich zębów? Jak to się mówi, wszystko z umiarem! Nie wahaj się wziąć udziału w Międzynarodowym Dniu Piwa (jeśli czujesz się zainspirowany), ale pamiętaj o umyciu zębów po powrocie do domu, aby usunąć nadmiar cukru, który może zalegać w Twoich ustach. Próchnica zębów po piwie to prawdziwa sprawa i często pojawia się, gdy ludzie zaniedbują prawidłowe mycie zębów po spożyciu ulubionych napojów dla dorosłych. Im dłużej pozwalasz cukrowi siedzieć na zębach, tym bardziej podatne na zużycie będzie Twoje szkliwo, co ostatecznie może prowadzić do próchnicy i ubytków.

Martwisz się, że możesz gromadzić płytkę nazębną od swoich ostatnich piwnych przedsięwzięć? Nie martw się, jesteśmy tu, aby Ci pomóc! Perfect Teeth rozumie, że częścią zdrowego i satysfakcjonującego życia jest cieszenie się rzeczami, które kochasz, w tym piwem rzemieślniczym. Dobre wieści, można cieszyć się, że piwo rzemieślnicze i mieć zdrowy uśmiech też! Po prostu trzeba nadążyć z regularnego czyszczenia zębów, aby utrzymać zęby szczęśliwe i zdrowe. Potrzebujesz zaplanować, że następny dentystycznych kontroli i czyszczenia? Poproś o następny termin z jednym z naszych przyjaznych zespołów Perfect Teeth w pobliżu dzisiaj!

Autor

Piotr Kaczmarek

Redakcja delasens.pl

To może Cię zainteresować