Którą postacią z serialu Parks and Recreation jesteś na podstawie tego, jak często opuszczasz wizyty u dentysty?

5 listopada 2021

Parks and Recreation może i nie jest Ci obce. Jeśli tak, to mamy dla Ciebie świetny wpis!

Myśląc o postaciach z serialu, postanowiliśmy stworzyć listę ich reakcji na wizytę u dentysty, bazując na ich osobowościach i tym, co o nich wiemy.

Zastrzeżenie: Nie jesteśmy ekspertami we wszystkich sprawach związanych z Parks and Recreation, choć wiemy naprawdę dużo! Zdajemy sobie sprawę, że niektóre z opisów w naszej infografice mogą pasować do osobowości bohaterów, ale dobrze jest zauważyć, że w serialu każda z tych postaci faktycznie wspomnieć o pójściu do dentysty, co jest świetne! Kilka przykładów:

Ron's Tooth Prank - Ron wyciąga swój ząb podczas spotkania Parks and Rec i mówi publiczności, że faktycznie poszedł do dentysty kilka dni wcześniej i miał go ekstrahowanego, ale uwielbia dobry żart.

Ben's Dental Plan - Kiedy Ben jest przesłuchanie do pracy księgowego (nie pamiętam, który to był czas, może po raz pierwszy!), wspomina, że mają wielkie korzyści stomatologiczne!

Tom Dental Visit - Kiedy Tom idzie porozmawiać z Jeremy Jamm, jest on postrzegany w fotelu dentystycznym w Jamm gabinecie stomatologicznym. Jamm komplementy Toma na jak zdrowe są jego dziąsła.

Andy idzie do dentysty - Ron faktycznie uczy Andy'ego wielką lekcję o stomatologicznym w tym odcinku. Andy zranił się w ząb, ale odmawia powrotu do dentysty. Ron mówi mu, jeśli nie idzie do dentysty i dostać to naprawić, to tylko będzie się gorzej!

Czy istnieją inne wzmianki o dentysty na show? Podziel się nimi z nami w komentarzach poniżej!

Bez dalszej adolescencji, oto nasza infografika Parks and Recreation: Którą postacią z serialu Parks and Rec jesteś na podstawie tego, jak często opuszczasz wizyty u dentysty? Dowiedz się więcej na: http://krakdental.pl

Autor

Natalia Wójcik

Redakcja delasens.pl

To może Cię zainteresować