Top 10 stomatologów w mediach społecznościowych - edycja 2014

30 grudnia 2021

Z każdym mijającym rokiem, nadal widzimy, jak media społecznościowe wpływają na to, jak współdziałamy ze sobą, jak firmy docierają do klientów, jak konsumenci kupują i sprzedają własne produkty, a nawet jak dentyści komunikują się i rozwijają swoje relacje z pacjentami.

Jest to ważny aspekt biznesu i praktyki stomatologicznej - poznać klientów i pozwolić im poznać Ciebie. I choć w ciągu ostatnich kilku lat skupiliśmy się głównie na zaangażowaniu i aktywności dentystów na Facebooku i Twitterze, aby skompilować naszą listę 10 najlepszych dentystów na mediach społecznościowych, jest jeszcze kilka sieci na scenie teraz, z których najbardziej znaczącym jest Google+.

Więc tutaj jest nasza lista na 2014 z 10 najlepszych dentystów na social media, którzy wykazali aktywne zaangażowanie i aktywność na Facebooku, Twitterze i Google+.

Top 10 Dentystów na Social Media (2014)

1. TenderCare Dental

Wraz z ich intuicyjną stroną internetową, strony TenderCare Dental na Facebooku i Twitterze są pełne pozytywnych, zabawnych i interaktywnych artykułów i zdjęć. Można je również znaleźć na YouTube, Pinterest, Instagramie i LinkedIn.

2. Brookside Dental

Brookside Dental najwyższym priorytetem jest Twoje zdrowie jamy ustnej i najwyższej klasy uśmiech, to dużo jest jasne z ich informacyjnej strony internetowej i częste posty na temat tego, jak poprawić swoje perłowe białe. Można je znaleźć na Facebooku i Twitterze.

3. Coast Dental

Strony mediów społecznościowych z Coast Dental są bardzo pozytywne i zachęcające w kierunku nie tylko swoje zdrowie jamy ustnej, ale ty! Oni post zabawne rzeczy, które aktywnie pokazują opiekę i wsparcie swoich pracowników. Znajdziesz je na Twitterze i Facebooku.

4. Guido Family Dentistry

Biuro dentystyczne Rodziny Guido aktywnie poszukuje relacji z pacjentami i ich rodzinami. Starają się zapewnić bezpieczną i lekką atmosferę dla każdej osoby, która do nich przychodzi. Szukajcie ich na Facebooku.

5. Dr Howard Steinberg

Dr Howard Steinberg chce oświecić ludzi na temat tajników zdrowia jamy ustnej. On zapewnia pomocne i bezpieczne wgląd na dbanie o zęby. Jest to widoczne na jego blogu oraz na jego stronach społecznościowych: Facebook i Twitter.

6. Moi Dentyści

Słowo, które przychodzi na myśl, gdy patrzy się na strony My Dentists na Twitterze i Facebooku to "żywe". Często publikują oni zabawne fakty lub zdjęcia - jednocześnie informując Cię o Twoich zębach! Można ich znaleźć na Twitterze, Facebooku i YouTube.

7. Asheville Family Dentistry

Znalezienie dobrego dentysty rodzinnego może być trudne, ale jeśli jesteś w Karolinie Północnej, Asheville Family Dentistry jest miejscem, do którego powinieneś się udać! Ich strony w mediach społecznościowych są pełne świetnych pytań i quizów, a oni cenią każdego pacjenta, który wchodzi do ich biura. Znajdziesz je na Twitterze, Facebooku, YouTube i Pinterest.

8. Young Family Dental

Young Family Dental ma bardzo przyjemny newsfeed z zabawnych i pouczających zdjęć. Są one poświęcone przynosząc uśmiech na twarzach swoich pacjentów - i pomagając im poprawić to! Można ich znaleźć na Twitterze, Facebooku i YouTube.

9. Urbandale Family Dentistry

Urbandale Family Dentistry ma jasny i wspierający personel, co widać na ich stronach w mediach społecznościowych. Ich priorytetem jest regularne informowanie ludzi o tym, jak dbać o swoje zęby i zapewnienie komfortowej atmosfery dla swoich klientów. Można ich znaleźć na Facebooku, Twitterze, YouTube i Pintereście.

10. Stomatologia Hinsdale

Z równą ilością zabawy i pracy, strony Hinsdale Dentistry są dobrze uzupełnione. Cenią sobie uśmiech klienta i doświadczenie w ich biurze w Illinois. Znajdziesz ich na Facebooku, Twitterze, YouTube i Pinterest.

Blogerzy stomatologiczni

I choć poniższa lista może nie być dentystów delegowania dla konkretnego biura stomatologicznego, są to niektóre wielkie blogerów dentystycznych, którzy są aktywni w mediach społecznościowych dla Twojego biura i pacjentów do naśladowania. Oferują oni bardzo wartościowe treści i porady dotyczące opieki stomatologicznej.

    The Dental Geek - Nasi przyjaciele z The Dental Geek za priorytet stawiają sobie pozytywne i proaktywne podejście do zdrowia jamy ustnej. Ich celem jest informowanie czytelników o tym, jak zdrowie zębów jest ważne, przy jednoczesnym zachowaniu lekkiego usposobienia. Znajdź ich tutaj: Twitter, Facebook i YouTube. Anastasia - Anastasia Turchetta, higienistka stomatologiczna, blogerka wideo, przedstawia logiczne spojrzenie na zdrowie zębów. Stała się jedną z amerykańskich "Top 25 kobiet w stomatologii na rok 2014", pracując z pasją, aby wpłynąć na dział profesjonalistów higieny jamy ustnej. Znajdź jej strony w mediach społecznościowych tutaj: Twitter, Facebook, Pinterest i YouTube. The Blogging Doctors - Ten blog jest pisany przez lekarzy wszystkich zawodów, aby uzyskać ich głos online na świecie. Jest to wspaniała społeczność i okazja dla lekarzy do dzielenia się swoimi historiami i nauką. Znajdź ich tutaj: Twitter, Facebook i Pinterest. Top Dentists Online - Top Dentists Online to niezwykłe źródło informacji dla ludzi, którzy mogą wyszukiwać, znajdować, recenzować i oceniać swoich ulubionych dentystów. To łatwy i pomocny sposób, aby odkryć najlepiej ocenianych dentystów w Twojej okolicy! Zajrzyj tutaj: Facebook, Twitter i YouTube. Dental Hub - blogerzy z Dental Hub pracują nad tym, aby czytelnicy byli świadomi tego, jak działa jama ustna i jak utrzymać ją w zdrowiu. Często zamieszczają wskazówki i artykuły, które mają na celu zachęcić i jednocześnie doradzić czytelnikom. Sprawdź ich tutaj: Twitter, Facebook i Pinterest.

Kolejne kroki dla Twojego gabinetu stomatologicznego

Jeśli myśl o byciu aktywnym na wszystkich tych portalach społecznościowych przytłacza cię, oto kilka pomysłów, które pomogą ci poradzić sobie z tym problemem:

    Wybierz swoje sieci społecznościowe. Dowiedz się, które sieci Twoi pacjenci często odwiedzają i poświęć swoją energię na te sieci. Podczas gdy my dzielimy dentystów, którzy są aktywni na wszystkich tych sieciach, nie czuj się pod presją, aby spróbować zrobić to samo. Nie chcesz spędzać nadmiernej ilości czasu na Twitterze, jeśli wszyscy twoi pacjenci są na Facebooku. Wybierz Social Media Manager. Wybierz kogoś w swoim biurze, aby obsłużyć swoje konta mediów społecznościowych. To zapewni, że Twoja aktywność będzie spójna i nie będzie się powtarzać. Udostępniaj informacje o specjalnych wydarzeniach i innych okazjach. Upewnij się, że dokumentujesz specjalne wydarzenia i zabawne okazje dziejące się w Twoim biurze, którymi możesz podzielić się ze swoimi zwolennikami. Możesz nie być w stanie opublikować zdjęć od razu, ale jeśli zrobisz je w momencie wydarzenia, będziesz miał je zapisane, aby podzielić się nimi później. Publikuj treści informacyjne za pomocą narzędzi do publikowania. Poświęć kilka godzin w tygodniu na wymyślenie pomocnych i znaczących treści dla swoich pacjentów. Możesz użyć narzędzia takiego jak Bufferapp lub Hootsuite, aby opublikować swoje artykuły. Programy te będą automatycznie publikować te artykuły w sieciach społecznościowych przez cały tydzień, więc Twoi zwolennicy otrzymują informacje, których potrzebują, jednocześnie oszczędzając Ci trochę czasu. Baw się dobrze! Bądź sympatyczny. Użyj mediów społecznościowych, aby Twoi zwolennicy poznali Twój gabinet i wykorzystaj je jako sposób na poznanie swoich pacjentów. Zadawaj im pytania, poznaj ich opinie.

Stomatolodzy ogólni nie są jedynymi, którzy korzystają z mediów społecznościowych w swoich praktykach; wielu stomatologów dziecięcych również.

Jak możesz być bardziej zaangażowany i aktywny w mediach społecznościowych?

Autor

Natalia Wójcik

Redakcja delasens.pl

To może Cię zainteresować